Wynajem i montaż namiotu

Uruchamiamy blog firmowy. Będziemy pisać tu o naszych realizacjach związanych z wynajmem namiotów. W każdej realizacji będziemy zamieszczać fotografie dokumentujące montaż namiotów, bądź finalne prace. Chcemy od środka pokazać, co robimy, z jakimi trudnościami musimy się zmagać, oraz co głównie sprawia satysfakcję w naszej pracy.

Podczas montażu namiotu musieliśmy nosić kaski.

Jedno z ostatnich zamówienie realizowaliśmy na przełomie stycznia i lutego. Zamówienie dotyczyło wynajęcia namiotów w terminie dłuższym niż standardowo na imprezę okolicznościową, weselę czy komunię.

Klientem była firma budowlana która zleciła nam wypożyczenie i montaż namiotów na terenie budowy magazynów w Komornikach.
Naszym zadaniem było wypożyczenie, transport i montaż namiotów tureckich. Namioty mają wymiary 5×15 metrów.
Warunki atmosferyczne z jakimi przystało nam się zmierzyć podczas montażu namiotów, były jak na tą porę roku niesprzyjające – mróz który spowodował że plandeki namiotów były sztywne, zamarznięta ziemia utrudniała wbicie kotw, w końcu zimny wiatr, który dodatkowo potęgował trudność zazwyczaj prostego montażu. Podczas montażu namiotów na terenie budowy obowiązują nas również przepisy bhp . Dlatego ekipa montażowa zobowiązana była do noszenia kasku i kamizelek odblaskowych. W efekcie montaż namiotów trwał nieco dłużej, bo około 4,5 godziny.
Namioty demontowane były po miesiącu czasu ich użytkowania, tym razem nie było mrozu lecz ogromne roztopy które pozostawiły po sobie pół metrowe błoto sięgające po kolana, ale i z takimi przeciwnościami się musimy mierzyć.

Niebawem opiszemy kolejne realizacje. Tymczasem zachęcamy wszystkich do wynajmu namiotów oraz hal namiotowych.