Namioty na wynajem

NAMIOTY NA WYNAJEM

Nowość ! Namiot SportBox

Propozycja od naszej firmy to wynajem profesjonalnych boksów sportowych na imprezy związane w szczególności z motosportem. Aranżujemy przestrzeń dla Twojego motocykla lub samochodu, wyposażając ją w polipropylenową podłogę, nadającą sportowy charakter przestrzeni. Strefę odpoczynku uzbrajamy w odpowiednio sportowe pufy , fotele i kanapę, w zimne dni proponujemy lampy grzewcze , natomiast w gorące dni klimatyzatory. Stół i regał na kaski to również elementy naszego wyposażenia , zapewniamy stojak na opony , lodówę do napojów i wiele innych….

Hale Namiotowe Sportowe

Oferowane przez naszą firmę hale sportowe na wynajem pełnią funkcję doskonałego zadaszenia wszelkiego rodzaju obiektów sportowych , zarówno tych w sezonie zimowym , jak i również tych funkcjonujących cały rok. Zadaszenie lodowiska, ujeżdżalnie koni, czy boiska tenisowego to nie tylko tworzenie odrębnej strefy sportowej, ale również ochrona przed panującymi na zewnątrz warunkami atmosferycznymi. Gwarantujemy bezpieczeństwo i estetykę, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Namioty magazynowe

W przemyśle potrzeba przestrzeni na zmagazynowanie potrzebnego towaru jest kluczową rzeczą. Magazyny przerzutowe , jak i te docelowe możemy zmontować niemalże w każdym miejscu i z nieokreślonym terminem wynajmu. Hale namiotowe - magazynowe wyposażone mogą być w rampy rozładunkowe dla samochodów ciężarowych , oraz w mniejsze bramy dla potrzeby mniejszych aut. Do tego typu hal magazynowych zamiast zwykłej plandeki PCV , proponujemy ściany z płyt poliuretanowych , które zapewnią większą odporność na warunki atmosferyczne , a uzyskana temperatura wewnątrz hali namiotowej nie straci tak szybko swoich wysokich wartości.

NIE WIESZ JAK DUŻY NAMIOT POTRZEBUJESZ ?

POMOŻEMY FACHOWYM DORADZTWEM !

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA WYCENY LUB KONTAKTU @ MAILOWEGO I TELEFONICZNEGO.

Zobacz z kim współpracujemy